HAKKIMIZDA

2018 yılında üretime başlayan firmamız, gelişen ve değişen moda anlayışına paralel bir şekilde tasarımlarını sürekli yenileyerek, her geçen gün edindiği tecrübeleri ve gelişen kabiliyetleri ile kısa sürede çok yol kat etti.. Amacımız, sizin istek ve beklentilerinizi göz önünde bulundurarak en yüksek kaliteyi en uygun fiyatlarla size sunmaktır.
En son gelişmelere ayak uydurarak, gelişen teknolojiyi yakından takip ederek, her zaman daha iyisini yapmaya çalışmaktayız. Üretimde daima paylaşmayı, tüketimde ise kalite, estetik ve fiyat üçgenini kendisine ilke edinmiştir.
Öncelikli ilkemiz müşteri memnuniyeti. Bu anlamda ürünümüzün son kullanıcıya ulaşmasına kadar tüm aşamalarda kaliteli hizmet anlayışı yürütüyoruz. Müşterilerimizin kullanırken keyif alacağı, fonksiyonları ile hayatını kolaylaştıracağı ürünler tasarlamayı tercih ediyoruz.
Her kaliteli işin ardında mutlak organize, dinamik ve takım ruhuna sahip bir ekibin olması şarttır. Bu düşünceyle biz çalışanlarımızı ve tedarikçilerimizi firma ortağı kabul ediyoruz.
Bizler PENA METAL ailesi olarak müşterilerimize; kaliteden ödün vermeden, daha çağdaş daha yaşanılabilir mekanlar oluşturabilmek için çözüm ortağı olmaya devam edeceğiz.